DL Patogh

فیلم چاقو زدن به مردی در کرج توسط یک زن واقعی است!

بر چسب های مرتبط:
فیلم ایرانی فیلم جدید چاقوی سرامیکی زدن زن در قرآن چاقو متوسطة فیلم شرایط فیلم عروسی اندی فیلم چاقو چاقو قذافی مردم سالاری مردی که می خندد واقعیت مردمان کرج پاتوق چاقوی سرامیکی فیلم سعادت آباد واقعیت عاشورا فیلم زهره فیلم گلشیفته فراهانی فیلم باران مردی که لب نداشت فیلم جدید گلشیفته فراهانی پلیس واقعیت فیلم منتشره در اینترنت را که زنی به کرات با چاقو به جسد وی زده و نیروی انتظامی حاضر در صحنه به جلو نمی رود را اعلام کرد.
سردار علیرضا اکبرشاهی روز گذشته در نشست خبری درباره فیلم منتشر شده از صحنه قتل مرد جوانی توسط همسرش گفت: این قتل در تاریخ ۱۱ دی ماه سال ۸۸ در محله اوقافی رجایی‌شهر کرج رخ داده است.
وی تصریح کرد: مقتول مرد جوانی به نام «فرمان» بوده که اعتیاد شدیدی به موادمخدر از نوع شیشه و کراک داشته و بارها از همسر خود خواسته بود که مواد مورد نیاز وی را تأمین کند. اکبرشاهی افزود: بنا به اعترافات سارا متهم به قتل، «فرمان» در روز حادثه از وی خواست که برای او مواد تهیه کند، اما از آنجایی که «سارا» پولی نداشته، شوهرش از وی خواست تا با تن دادن به مسائل غیراخلاقی پول مواد وی را تأمین کند.
وی با استناد به اعترافات متهم به قتل ادامه داد:«سارا» با مقتول درگیر شد و با چاقویی که در دست داشت، بیش از ۲۰ ضربه چاقو به بدن شوهرش وارد کرد.
فرمانده انتظامی استان تهران و البرز اضافه کرد: این جنایت در خانه رخ داده و «فرمان» برای رهایی از دست همسرش به کوچه فرار کرد که در وسط خیابان بر اثر شدت جراحات وارده نقش بر زمین شد و پس از چند لحظه همان طور که در فیلم مشاهده می‌کنید، نفس آخر را کشید.
وی عنوان کرد: هنگامی که رهگذران جسد «فرمان» را در وسط خیابان مشاهده می‌کنند با تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی «۱۱۰»، مأموران نیروی انتظامی را در جریان اتفاق رخ داده می‌گذارند.
اکبرشاهی درباره نحوه عملکرد مأموران نیروی انتظامی در صحنه حادثه و عدم استفاده از سلاح با استناد به قانون به‌کارگیری سلاح توضیح داد: کارشناسان رسانه بارها و بارها فیلم منتشر شده در اینترنت را مشاهده کردند و بنا بر نظر آنان این فیلم به‌صورت ماهرانه‌ای دستکاری شده است و بنابر اظهارات مأموران نیروی انتظامی، مأموران پس از حضور در صحنه حادثه متهم به قتل را دستگیر کردند. وی با تأکید بر اینکه این حادثه در خیابان اوقافی کرج رخ داده است، افزود: کیفرخواست متهم صادر شده است و هم‌اکنون یک سال است که متهم در اختیار مقام قضایی است.


مطالب مرتبط با فیلم چاقو زدن به مردی در کرج توسط یک زن واقعی است!


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱۷ اسفند ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.