DL Patogh

دانلود pes 2011 رایگان با لینک مستقیم

ماهها انتظار علاقمندان به بازی های رایانه ای به ویژه بازی فوتبال با انتشار نسخه جدید بازی طبیعی و زیبای فوتبال Pro Evolution Soccer که بی شک همگان را طی سالهای اخیر با عرضه بازیهای فوتبال فوق واقع گرایانه عاشق خود کرده است به پایان رسید و نسخه ۲۰۱۱ این بازی گرافیکی تر و واقع گرایانه تر از همیشه منتشر شد !
نسخه ۲۰۱۱ گفته سازندگانش پیشرفته ترین، طبیعی ترین و راضی کننده ترین بازی فوتبال در سری بازی های محبوب PES است که تا به امروز ساخته شده است .این بازی سعی در آن داشته تا آنجا که می تواند فاصله میان فوتبال شبیه سازی رایانه ای با واقعیت را به حداقل برساند .
سازندگان این بازی در نسخه ۲۰۱۱ به تمامی گزارشات و درخواست هایی که بازیکنان و عاشقان این بازی فوتبال رایانه ای در طی یک سال گذشته برای بهبود بازی کرده اند توجه کرده و بعد وسیعی از تغییرات منحصر به فرد و بی نظیر را در نسخه جدید اعمال کرده اند .

گرافیک بی نظیر و زیبا و واقع گرایانه این نسخه یکی از ویژگی هاییست که در نگاه اول بازیکن را مجذوب خود می کند. با نگاهی به تصویر روبرو تفاوت گرافیک نسخه ۲۰۰۹ با ۲۰۱۱ از Pro Evolution Soccer را در یابید.
هوش مصنوعی فوق العاده و پیشرفته بازی، گیم پلی عالی، دارا بودن لیسانس دو کاپ معتبر EUFA و Champions League و Super Cup باشگاههای اروپا و لیگ Copa Libertadores و حرکات تکنیکی جدید و حرکت کردن طبیعی تر و … از ویژگی های این بازی فوتبال است .

|برای اولین بار در میان وبسایت های ایرانی ، به همراه نسخه انگلیسی کامل و کرک سالم|

|به همراه دانلود جداگانه کرک و انگلیسی ساز بازی|

|به همراه دانلود به صورت پارت های ۱گیگابایتی از سرور سایت|

دانلود pes 2011 رایگان با لینک مستقیم p style="text-align: center;"
p style="text-align: justify;"a rel="nofollow" href="" target="_blank"img onload="NcodeImageResizer.createOn(this);" title="دانلود pes 2011 رایگان با لینک مستقیم www.DavoodOnline.com" src="http://downloadha.com/shop/dvd.gif" border="0" alt="دانلود pes 2011 رایگان با لینک مستقیم" //a شما می توانید این بازی زیبا را در دو DVD به صورت اوریجینال از فروشگاه داوود آنلاین با قیمت ۵۰۰۰ تومان سفارش دهید و در درب منزل تحویل بگیرید. a href="" target="_blank"برای سفارش strongاینجا/strong را کلیک کنید/a.br
span id="more-6625"/spanbr
p style="text-align: justify;"img onload="NcodeImageResizer.createOn(this);" title="دانلود pes 2011 رایگان با لینک مستقیم www.DavoodOnline.com" src="http://downloadha.com/shop/read.gif" alt="دانلود pes 2011 رایگان با لینک مستقیم" / بازی های عرضه شده در سایت و فروشگاه داوود آنلاین زیر نظر strongبنیاد ملی بازی های رایانه ای/strong و دارای مجوز از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی می باشند.br
p style="text-align: justify;"
p style="text-align: justify;"
p style="text-align: justify;"strongحداقل سیستم مورد نیاز:/strongbr
strong /strongbr
p style="text-align: justify;"Windows XP SP3, Vista SP2, 7br
Intel Pentium IV 2.4GHz or equivalent processorbr
1GB RAMbr
DirectX 9.0c compatible video card. 128MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 6600 or AMD ATI Radeon x1300 video card)br
p style="text-align: justify;"
p style="text-align: justify;"strongسیستم پیشنهادی:/strongbr
strong /strongbr
p style="text-align: justify;"Windows XP SP3, Vista SP2, 7br
Intel Core2 Duo 2.0GHz or equivalent processorbr
2GB RAMbr
DirectX 9.0c compatible video card. 512MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 7900 or AMD ATI Radeon HD2600 or better)br
p style="text-align: justify;"
p style="text-align: justify;"strongتصاویری از محیط بازی:/strongbr
strong /strongbr
p style="text-align: center;"a href="" 2010/Pic/pes2011-1-large.jpg" target="_blank">دانلود pes 2011 رایگان با لینک مستقیمدانلود pes 2011 رایگان با لینک مستقیم p style="text-align: center;"a href="" 2010/Pic/pes2011-3-large.jpg" target="_blank">دانلود pes 2011 رایگان با لینک مستقیمدانلود pes 2011 رایگان با لینک مستقیم p style="text-align: center;"a href="" 2010/Pic/pes11-05-large.jpg" target="_blank">دانلود pes 2011 رایگان با لینک مستقیم

مطالب مرتبط با دانلود pes 2011 رایگان با لینک مستقیم


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲۳ دی ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.