DL Patogh

دانلود بازی مربیگری فوتبال جدید

بر چسب های مرتبط:
دانلود فیلم نسخه گنج بازی حکم دانلود آهنگ جدید تعداد کشورهای جهان کامپیوتر چیست؟ کامپیوتر فافا نسخه های ویندوز ۸ بازی مربی سگ کامپیوتر پایتخت خودرو بازی فکری مربی پرسپولیس بازی تعداد شهدای جنگ تحمیلی کامپیوتر ریز بازی آندروید کامپیوتر افق بازی آنلاین

این بار برای شما فوتبال دوستان یک سوپرایز دارم.شمایی که علاقه به فوتبال و مربیگری دارید میتوانید این بازی را دانلود کنید و به آرزوی خود برسید.اینبار برای شما ورزش دوستان یک بازی کامپیوتر زیبا و بسیار جذاب را آماده دانلود کرده ایم.شما در این بازی میبایست نقش یک مربی فوتبال را ایفا کنید و دقیقا کارهایی را که یک مربی انجام میدهد را شما هم انجام دهید.

FIFA Manager 12 جدیدترین نسخه از سری بازی های FIFA Manager می باشد که توسط کمپانی نام آشنای Bright Future ساخته شده و توسط EA مشهور ارائه و منتشر شده است. طبق روال همیشگی در نسخه جدید شاهد تغییرات گسترده ای هستیم و بازی در قسمت های مختلفی قدرتمند شده است که این موارد شامل صدها بهبود و تغییر می باشد که با تمرکز ویژه بر روی نواحی اصلی هسته بازی اعمال شده اند، که تعداد ویژگی های جدید به بیش از ۷۰۰ عدد رسیده است. در بازی مدیریت ویژه و قدرتمندی در نقل و انتقالات، ترکیب تیم، نحوه تمرین، چیدمان و پست دهی به بازیکنان، مسئولان خط و انتخاب بازیکنان مناسب برای تیم خود را دارید و مربی تیم همچنان کنترل کامل برروی مدیریت باشگاه و بهبود تجهیزات باشگاه و استادیوم را دارا می باشد. بیش از ۴۱ هزار بازیکن با چهره های اصلی خود در بازی حضور دارند که تعداد ۱۳ هزار آنها در این نسخه افزوده شده و با ریزه کاری های خاصی طراحی شده اند. در بخش آنلاین شاهد تغییرات بسیاری در تعداد نفرات و امکانات هستیم، برخی از حالت های بازی بدین ترتیب هستند حالت Player Manager ، حالت National Team Manager، حالتCreate-a-Club و ابزار Match Prognosis Tool، که هریک طرفداران خاص خود را دارد.

 

این بازی را هم اکنون از بزرگترین پایگاه دانلود ایرانی مستردانلود دریافت نمایید.

مطالب مرتبط با دانلود بازی مربیگری فوتبال جدید


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱۸ آذر ۱۳۹۱
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.